FıreWatch Oyununa Genel Bakış

Hikaye ve grafik olarak unutamayacağınız bir oyun olacak olan FıreWatch oyunu, Amerika’da geçen bir hikayeye tanıklık etmemizi sağlıyor. Oyun severlerin beğenerek oynayacağı ve oyun sırasında hem gerilip hem de hikayenin devamını merakla bekleyecekleri FıreWatch, ormanın derinliklerinde görevinin başına olan bir bekçinin hikayesine yer veriyor.

FıreWatch İle Ormanın Bekçisi

Henry adında bir karakter olarak oyunda yer alıyoruz. Özellikle Amerika’nın geçirdiği büyük yangından sonra başlayan bu hikayede, biz Shoshone adında Ulusal bir ormanda yangın gözcüsü olmaya adayız. Her gün devriye turları yaparak ormanı kolaçan ediyor, telsizle diğer görevlilerden haber bekliyoruz.

Ancak bir gün ormanın derinliklerinde yer alan o büyük ve gizemli sırlar ortaya çıkmaya başlarda, neler yapabiliriz? Ormanın derinliklerinde yer alan bu hikayeler, giderek karmaşık bir hal almaya başlayacaktır. Karanlık ve kuytu köşeleri olan bu ormanın başımıza neler açabileceğini oyunun ilk başlarında öğrenemiyoruz. Ama oynadıkça keyifli ve sürükleyici bir oyun olduğunu siz de anlayacaksınız. 2016 yılında çıkmış FıreWatch oyununu keşfetmek için henüz çok geç değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD