Golem Rage Mobil Oyunu

Onlarca seviye bulunuyor ve bu seviyelerde başarılı olabilmek için özel olarak taktikler belirlemeniz gerekiyor. Aksi taktirde rastgele oynayarak rakiplerinizin arasından geçmeniz ve özgürlüğe doğru kaçmanız mümkün olmayacaktır. Müsabakalar her ne kadar hoş görsel kullanılarak komik gibi görünüyor olsa da, size saldıran düşmanlarınızın olduğunu unutmamanız gerekiyor. Golem Rage mobil uygulamasında rakiplerinizin yanından kaçmaya çalışabilir veya üzerlerine koşabilirsiniz. Seçiminiz, alacağınız hasarı etkiler ve bölüm sonuna ulaşıp ulaşamama sonucunu şekillendirir.

Tek Başına Golemin Bağımsızlık Savaşı

Mobil oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından bir tanesi arasında yer alması, birkaç türü bünyesinde barındırmasından kaynaklanıyor. Golem karakterine hayat vererek oyundaki her türlü zorluğun üstesinden gelebilir ve yüzlerce rakibi yenerek bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz.

Her seviyede rakiplerinizin silahlarının güçleneceğini, büyücüler getireceklerini ve özel yetenekler kullanacaklarını unutmamanız gerekiyor. Hiçbir düşmanınız sizin üzerinizde gücünü kullanmaktan çekinmeyeceği için son derece önemli hasarlar alabilir, bölümün sonuna gelemeden ölebilirsiniz. Bu nedenle kaçış sürecinde dikkatli kararlar vermeniz son derece büyük bir önem teşkil ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD