GT Racing 2: The Real Car Experience İnceleme

GT Racing 2 The Real Car Experience

Bilgisayardaki araba yarışı oyunlarının en sevilenlerinden biri olan GT Racing serisinin son oyunu GT Racing 2 geride bıraktığımız kısa dönem içerisinde mobil platformda da yerini almıştı. Neredeyse PC ile aynı görüntü ve sistem kalitesini mobil platforma da taşımayı başarmış olan geliştiriciler bizlere çok güzel bir deneyim yaşatıyor. İşte GT Racing 2: The Real Car Experience İnceleme yazımız.

İlk olarak kendimize ait olan ilk aracımızı alıyoruz. Alabileceğimiz üç araba bulunuyor. Herhangi birini seçiyoruz ve gerekli yükseltmeleri de aldıktan sonra oyuna başlıyoruz. Oyuna girdiğinizde grafiklerin ne kadar güzel olduğunu hemen anlayacaksınız. Resmen PC kalitesinde grafikler GT Racing 2 ile bizlere sunulmuş. Oynarken aldığınız keyif bu şekilde kat kat artıyor.

İlk yarışımızı yaptıktan sonra oyunun kontrolünü tamamen biz ele alıyoruz. İstediğimizi yapabilmek bu andan sonra mümkün oluyor. Tabii her yarış oyununda olduğu gibi ilk başlarda para toplamamız gerekiyor. Her aracın kendine ait yarışları bulunuyor. O aracı satın aldığınız zaman onun sınıfındaki yarışlara girme hakkınız açılıyor.

Oyun içerisinde 67 farklı araç bulunuyor. Araçlar haricinde 13 de yarış pisti bulunuyor. Yarışabileceğiniz yarışlar ise oldukça fazla. Üstelik multiplayer modu ile oyunu sonsuza dek oynamak mümkün, tıpkı her oyunda olduğu gibi. Bu olay mükemmel grafikler ile birleşince ortaya çok güzel bir oyun çıkıyor.

Açıkçası ben oyunun fiziğini pek fazla sevemedim. Real Racing 3’teki zorluğu bulamadım da diyebilirim. Biraz daha arcade yapıya sahip. Araçların dönüşleri hiç problem olmadan gerçekleşiyor. Biraz daha gerçekçi bir yapı bekleyebilirdim. Eğer şu sıralar farklı bir mobil oyun arıyorsanız GT Racing 2: The Real Car Experience’ı oynayabilirsiniz. Oyuna 100 üzerinden en fazla 75 verilebilir. Çünkü fiziği pek iyi olmamış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD