GTA 5 çıkış tarihi PC

GTA 5

İlk bir senelik süreçte PC’ye kesinlikle çıkmayacağı açıklanan ama piyasaya yeni nesil konsollarla birlikte sürüldükten sonra PC’ye de geleceği yönünde önemli dedikodular ortaya çıkan GTA 5 çıkış tarihi PC için belli oldu gibi; hiç değilse iddialar daha da bir derinlik ve sağlamlık kazandı. Henüz hiçbir şey kesin değil, zira Rockstar Games oyunun PC’ye çıkacağını doğrulamış bile değil.

GTA 5’i konsolda oynayıp bitirmiş biri olarak, PC’ye geldiğinde muhtemelen oynamayacak olmama rağmen deli gibi oyunun PC’ye çıkmasını istiyorum. Çıksın ki, şu etrafındaki pus, gizem perdesi, dedikodu kazanları bir sonlansın. Hâlâ yeni duyumlar alıyor olabilir miyiz yahu? Alıyoruz ve paylaşmak durumundayız da.

Bu seferki duyum Brezilya’dan. Rio bazlı bir dijital dağıtım firması olan Nuuvem’in CEO’su Thiago Diniz, GTA V’in PC çıkış tarihinin kendisine teyit edildiğini açıkladı. Diniz’e göre tarih 12 Mart. Diniz ne derece doğru söylüyor, ne derece yalan söylüyor; tahlili size kalmış. Biz “GTA V’in PC’ye geleceği muhtemel tarihler” listemize yeni bir üye olarak kendisini kenara alıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD