GTA Online – I’m Not a Hipster

I'm Not a Hipster

GTA Online’a yeni bir ek paket daha geliyor. Hipsterlik belki real hayatta ölmüş olabilir, ancak iş oyunlara geldiğinde demek ki Amerikanların içinde halen bir ukte kalmış ki oyuna ekliyorlar. Ülkemizde şahsen ben artık hipster görmediğim, az gördüğüm için mutluyum. Ancak oyunda fazlasıyla eğlenceli olabilir. Bir de ücretsiz olarak yayımlanması tabi ki beni sevindiren başka bir detay olarak kayıtlara geçiyor. Grand Theft Auto Online, bugün I’m Not a Hipster güncellemesine kavuştu.

Güncellemenin bedava olarak indirileceğini belirten Rockstar, “I’m Not a Hipster” ile sıkı pantolonların, retro gömleklerin, hipster-vari saç tiplerinin, yeni dövmelerin, hayvan maskelerinin ve çok daha fazlasının oyunumuza ekleneceğini açıkladı. GTA online’ın yeni güncellemesi sayesinde, ana akım modadan tamamiyle bağımsız ve olacaksınız.

“I’m Not a Hipster” güncellemesi, an itibariyle GTA Online için indirilebilir durumda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD