Guild Wars 2 alışveriş bölümü açıldı

Geçtiğimiz ayın son dönemlerinde çıkış yapan Guild Wars 2 aylarca süren bir bekleyişten sonra oyuncularıyla kavuşmuştu. Oyuncular tarafından büyük bir ilgi gören Guild Wars 2’ye şimdi yeni bir özellik daha geliyor. Oyunun satışlarından büyük kâr elde eden yapımcı firma oyun içi satışları da açtı.

Aslında bu sistem oyunun ilk açıldığında da vardı ama yoğun ilgi nedeniyle sistem çökme noktasına gelmişti. Yoğun ilgi üzerine yapımcı şirket oyun içi satışları bir süreliğine durdurmuştu. İşte o satış sistemi bugün tekrar açıldı. Siz de bugünden itibaren Guild Wars 2 için özel materyalleri oyun içi satış bölümünden satın alabilir, gücünüze güç katabilir, düşmanlarınızı alt edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD