Heavenly Sword’un filmi geliyor

Heavenly Sword

2007 yılında PS3’ün çıkışıyla birlikte satışa sunulan Heavenly Sword, dönemin en iyi oyunlarından bir tanesiydi, halen o platformun en zevkli oyunlarından biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Geçtiğimiz dönemde ise bu oyunun sinema perdesinde gösterime gireceği hakkında iddialar ortaya atılmıştı, ancak bunun için somut bilgiler ya da kanıtlar yoktu. Şimdi ise IGN sonunda kesin bilgileri bizlere sundu, bir de yeni fragman geldi. Grafikler gayet iyi gözükürken umarız film de en az oyun kadar eğlenceli olur.

Aksiyon ve hack & slash türlerinin en iyi örneklerinden biri olan Heavenly Sword, PS3 platformlarının kraliçelerinden biriydi. 2007 yılının en başarılı oyunlarından birinin beyaz perdeye uyarlanacağını duyduğumuzdan beri, ortalığı karıştırıp duruyoruz.

Yayımlanan sayısız videolara bir yenisinin daha eklenmesi, heyecanın git gide artmasına neden oluyor. IGN’in kendi sitesinde yayınladığı fragman, filmin oldukça sağlam geldiği konusunda gayet ikna edici doğrusu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD