Hello Neighbor Oyun İncelemesi

Meraklı ve kısa boylu bir çocuk karakteri ile oyuna başlıyoruz ve komşumuz olan Wilson’un evindeki bodrumda saklamış olduğu sırları açığa çıkarma hedefli olan, strateji ve gizlilik gerektirmekte olan bir korku oyunudur diyebiliriz. Oldukça gelişmiş bir yapay zekaya sahip olan oyunumuzda; yapmış olduğunuz her hareket yapay zeka ile kaydedilir ve de bir sonraki denemenizde komşunuz Wilson, öncesinde yapmış olduğunuz hamlelere karşı temkinli davranarak karşı hamleler yapar.

Wilson sonraki denemelerinizde size çeşitli tuzaklar kurarak sizi yakalamaya çalışır. Nereden girerseniz girin Wilson’un görevi sizi yakalamak olup bugüne kadar gördüğünüz korku oyunlarından en akıllı karakteri göreceksiniz.

Çizgi film temalı fakat bir o kadar da gerçek grafikleri ile korku oyunlarının en iyi atmosferini, bir o kadar gerçekçi ses sistemleri ile birleşince kusursuz bir deneyim edineceksiniz! Türkçe dil desteği bulunuyor ve pek çok bilgisayardan rahat bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Son derece heyecan içeren bu oyunu çok seveceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD