Heroes of The Storm Güncellemesindeki Yenilikler

Blizzard tarafından çıkarılan, ücretsiz oynanabilen ve çok beğenilen oyunu Heroes Of The Storm 2.0 güncellemesiyle özelliklerinde değişiklikler gerçekleşti. Yeni güncellemesiyle daha güçlü bir ilerleme sistemi, ödüllü Ganimet sandıkları Overwatch’tab esinlenen yenilikçi savaş alanı, yeni bir kahraman ve daha fazlasını oyunseverlerle buluşturuyor. Yeni güncellemesi için 2 Mayıs’a kadar login olanlara istedikleri sınıftan 20 hero’da ücretsiz olarak veriyor.

Güncellemeyle Birlikte Yaşanacak Yenilikler

Heroes Of The Storm 2.0 Oyuncu seviye üst sınırı kaldırılarak daha büyük ödüllerle birlikte kazanılmış olan Hero seviyelerinin toplamına dönüştürülerek ilerle sisteminde yenilik yapıldı. Kahramanlarda dahil oyundaki neredeyse tüm ödüllerde ganimet sandıkları geliştirildi. Ganimet sandıklarında emojiler, spiker paketleri, afişler gibi çok şeyde sosyal& özelleştirme ödülleri bulunuyor. Genji çevikliği ve becerisiyle onu son derece ölümcül tehdit haline getiren kahraman hareketli ve fırsat kollayan suikastçı rolüne giriyor. Oyunda yeni savaş alanı değişikliği de yer alıyor. Kahramanlar yeni savaş alanlarında zafer kazanmaya çalışacaklar. Oyunun güncellemesiyle beraber oyun daha verimli, kullanışlı hale geleceği de öngörülüyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD