Idle Farming Mobil Oyunu

Mobil cihazlarda geliştirme oyunları oynamak ve hem eğlenmek hem de vakit geçirmek isteyenler için Idle Farming üretilmiştir. Son derece basit bir tekniğe sahip olan oyunun ilgi görmesine neden olan en önemli özelliği, para kazanma sürecini tam olarak işleyebiliyor olmanızdır. Birikim yapılması, tarla yönetimi ve başarılı bir şekilde yönetilen tarlalarda neler olabileceği görülüyor.

Her zaman için ekim yapabilmek için özel olarak belirlenmiş tarla alanlarını satın almalı, bu bölgelerdeki meyve ve sebzeleri yetiştirmelisiniz. Tarlanın seviyesini belirli bir ücret karşılığı artırdıktan sonra, karşılığında daha hızlı bir şekilde para kazanabileceğiniz araziye sahip oluyorsunuz.

Idle Farming Nasıl Oynanır?

Başlangıçta tek tek tıklayarak elde etmeye başladığınız hasatların daha sonra, kazandığınız parayla otomatik olarak toplanmasını sağlayabilirsiniz. Belirli aralıklarla toplanacak ve yetiştirilmeye devam edilecek olan hasatlar için özel olarak belirlenen kazanç değerleri de bulunuyor.

Mobil oyun olarak varlığını sürdüren Idle Farming’i İos veya Android cihazlarına indirebilirsiniz. Ücretsiz olarak paylaşılması yüz binlerce oyuncu tarafından indirilmiş olması, diğer oyuncularla arkadaş olmanızı kolaylaştırıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD