Jason the Greek geliyor

Jason the Greek

Antik Yunan Mitolojis temalı yeni bir oyun daha Kickstarter üzerinde yerini almış bulunmakta. Açıkçası uzun süredir Yunan mitolojisine ev sahipliği yapan bir oyunla karşılaşmamıştık, Jason the Greek gibisine ise hiç rastlamadık. Hem macera hem komedi içerikli olacak oyun 10 bin euroluk bir hedef belirlemiş Kickstarter üzerinde. Eğer bu hedefe ulaşılırsa 2014’ün yaz aylarında çıkış yapacak ve hem heyecanı hem de eğlenceyi garanti ediyor.

“Jason ve Argonauts’lar Kaptan Kirk ve ekibi ile karşılaşıyor” sloganı ile yola çıkan bağımsız çizgi roman tarzındaki macera oyunu Jason the Greek, şayet Kickstarter kampanyası başarı ile sonuçlanırsa eğlence dolu bir macera oyununun sözünü veriyor.

Tarz olarak Monkey Island serilerini andıran ve antik Yunan kahramanlarını konu alan yapımın bölümler halinde çıkması planlanıyor.

İlk bölümün adı “The Ladies of Lemnons” ve bu bölüm ile beraber The Argo’nun kaptanı, yakışıklı ve baştan çıkarıcı Jason ile tanışıyoruz. İlk bölümde Jason ve ekibi efsanevi bir hazineyi aramak için Lemnons adasına gidiyor ki dedikodulara göre ada birbirinden güzel bayanlarla doluymuş!

Jason the Greek: Chapter 1 – The Ladies of Lemnos, eğer işler yolunda giderse 2014 yılının yazında çıkış yapmayı planlıyor. Oyunun resmi sitesinden ufak bir demo indirebilmeniz mümkün ve eğer demoda gördükleriniz hoşunuza giderse Kickstarter kampanyasından Jason’a destek olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD