Jump Force İnceleme

Jump Force son dönemin en dikkat çekici oyunlarından birisi. Özellikle anime türüne meraklı olanlar için oldukça güzel bir alternatif.  Buna göre oyunda Frieza adında bir karakter var. Farklı manga evrenleri mevcut. Bunların arasında büyük bir kargaşa çıkarıyor. Böylelikle kötü olan karakterlerin dünyayı istila etme süreci başlıyor. Bu sırada iyi olarak tanımlanan bazı karakterler söz konusu. Bunlar Naruto, Luffy ve Goku. İyiler, kargaşayı durdurmak ve buna bir son vermek için harekete geçiyorlar. Oyunun asıl amacı işte bu kötüleri yok etmek. Kötülük saçan bu karakterlere ise Venom adı veriliyor.

Oyunu çok kolay bir şekilde oynamak mümkün. İlk olarak bir taktik belirleme süreci var. Burada başarılı bir seçim yapmanız mümkün. Hemen ardından bir harita içerisinde oyuna dahil oluyorsunuz. Size bir takım görevler veriliyor. Amaç ise bu görevleri sorunsuz bir şekilde tamamlamak. Görevler çok zor değil. Genellikle rakip olarak tanımlanmış kötü karakterleri dövmek üzerine kurulu. Free missions görevleri de söz konusu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD