Jurassic World Evolution

Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği oyunlar arasında yer almaktadır. Bu durumun en büyük sebebi ise oyunun Frontier Developments tarafından geliştirilmiş olmasıdır. Şirketin daha önceki oyunları çok başarılı ve kaliteli olduğu için oyun severlerin normal olarak yeni oyunlar beklediğini söyleyebiliriz.

Daha önce Planet Coaster oynadıysanız aslında Jurassic World Evolution oyunu sizin için çok da yabancı olmayacaktır. Çünkü bu oyunda da kendi parkınızı kurup yönetmeniz gerekecektir. Oyunun görsellerine baktığımız zaman Planet Coaster’a göre çok başarılı ve modern tasarımlara ve grafiklere sahip olduğunu görüyoruz. Yani oyunu oynarken çok eğleneceğinizi belirtebiliriz.

Tabii ilk başta kurarken oldukça masum olarak görünen parkta pek çok olay ve kaza yaşanacaktır. Sizin de bu olaylara en kısa sürede ve en mantıklı şekilde müdahale etmeniz çok önemlidir. Oyunun genel olarak eğlenceli ve heyecanlı bir temaya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de T-Rex’in parkın kapılarını açıp, parkta bulunan insanların kaçışmasına izin vermesi de oldukça eğlenceli görsellere sebep olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD