Kafa Topu 2 Mobil oyunu

Masamo’nun üstlendiği ve Türkiye’de milyonlarca kişiye hitap eden kafa topunun yeni versiyonu android oyunlar ile birlikte iOS işletim sistemi için indirilebilecek oyunlar arasında yer alıyor. Oyunda hareket ettirebileceğiniz, zıplayabileceğiniz, şut çekebileceğiniz karakterle rakibe gol atmaya çalışıyorsunuz. Özel taktikler belirleyerek, hileler yapabilir ve rakibinize süre bitmeden daha fazla gol atmak için strateji belirleyebilirsiniz.

İlk Oyunu Çok Sevilmişti

Toplamda 40 milyon indirme ile Türkiye’de en çok oynanan oyunlar arasında yer almayı başaran Kafa Topu bu kez ikinci oyunuyla hizmet vermeye başladı. Online olarak rakiplerinizi bulabileceğiniz ve yedi gün yirmi dört saat boyunca oynayabileceğiniz bir yapısının bulunması, oyunun ikinci versiyonunda yenilenen özelliklerle milyonlarca kişinin eş zamanlı olarak maç yapmasını sağlıyor.

Değiştirilen özellikler arasında çok daha farklı stadyumlarda maç yapma olanağı, özel avantajları elde ederken daha detaylı seçimler yapma imkanı, arayüzün geliştirilmiş olma farklılıkları bulunuyor. Kafa Topu 2 için Masomo tarafından 100 milyonun üzerinde indirme kotası belirlenmiş. Bu sürecin desteklenmesi ve çok sayıda oyuncuya hizmet verilebilmesi için tüm özellikler tekrar gözden geçirilerek oyunda yer alması sağlanmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD