Kelime Savaşları Mobil Oyunu

Son zamanlarda popüler olan kelime oyunları, kelimelik, bulmaca ve diğer zeka oyunlarıyla birlikte çok fazla indirilmeye başladı. Günlük hayatın koşuşturması içinde hem hafızayı tazeleyen hem de genel kültür olarak gelişmenizi sağlayan bu oyunları google play ve app story üzerinden indirebiliyorsunuz. Bulmaca ve kelime oyunlarını sevenler için yeni kelime savaşlarını deneyebilirsiniz.

Online Kelime Savaşları Oyunu

Zevkli bir oyun olan kelime savaşları, online bir şekilde karşılıklı oynayabileceğiniz bir oyun. Bilgiden çok hafıza gerektiren bu oyun, ilginç sorular sorarak sizin soruya dair hatırlayabileceğiniz kelimeler türetmeniz üzerine kurulu. Örneğin banyoda bulunan eşyalar sorusuna, kim daha çok cevap üretebilirse o kazanıyor. Arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz bu oyun, bazen internet bağlantısında sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Yeni güncellemelerle kelime savaşı severlerin gönlünü fetih eden oyun 2020 yılında bazı kusurlarını düzelteceğe benziyor. Hafızanızı ve hızınızı test etmek için oynayabileceğiniz zevkli oyunlardan biri olan kelime savaşlarını hem İOS hem de Android cep telefonlarında ya da tabletlerinde oynayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD