Kingdom Hearts Oyuncular İnceleme

Oyun fanları için kült bir kategoride olan Kingdom of Hearts, bundan tam 17 sene önce piyasaya sürüldü. Oldukça başarılı olduğunu söylemek mümkün. İlk çıktığı dönemlerde sadece Disney ve Final Fantasy gibi herkesin yakından tanıdığı dünyaları barındırıyordu.  Ancak zamanla büyük bir değişik geçirdi. Oyunun son versiyonu ise artık piyasada. Oyun, aydınlık ve karanlığın amansız mücadelesinden oluşuyor. Buna Master Xehanort adı veriliyor. Karanlık kısımlar çok daha fazla. Tam 13 tane. Aydınlık ise 7 değişik parçadan oluşmakta. Görev, aydınlık parçalarını bir araya getirmek ve bunun için mücadele etmek.

Kingdom Hearts, bilinen birçok hikayeyi barındırması açısından son derece başarılı. Örneğin oyuncak hikayesine yer verilmiş. Ayrıca kendinizi birden bire Karayip Korsanları içinde bulma şansınız da var. Bu anlatıların bir kısmı daha önceki oyunlarda da vardı. Ancak yeni sürümde, hikayeler baştan değil kaldığı yerden devam ediyor. Karma bir oyun olarak tanımlanan Kingdom Hearts, bu yönü ile oldukça özel. Bu seride Final Fantasy karakterlerine yer verilmemesi ise büyük bir eksiklik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD