Kıyamet Tıklayıcısı Mobil Oyunu

Kıyamet tıklayıcısı ismine sahip olan oyun, orijinal ismiyle ise Doomsday Clicker olarak biliniyor. Türkiye’de de binlerce oyuncusu bulunan uygulama, genel olarak kıyamet senaryolarının belirlenmesini ve bu süreçte olabildiğince çok süre dayanılmasını konu alıyor. Kıyameti oluşturan ise siz olduğunuz için, her bir kıyamet öncesinde mutlaka olabildiğince fazla insanı almayı başarmalı, bu insanları direkt olarak kıyamet öncesinde kendi saflarınıza katmalısınız.

Dünyayı yok edecek bir senaryoyu hazırlamak için basacağınız kırmızı buton, o ana kadar elde ettiğiniz puanların ve başarımların her birini + puan olarak hanenize yazıyor. Kıyamet sonrasında ise ekstra kazanımlarla birlikte Doomsday Clicker oyununun oda oluşturma bölümüne baştan başlamanız sağlanıyor.

Doomsday Clicker Nasıl Oynanır?

Kıyamet Tıklayıcısı mobil oyunu ile kıyamet senaryosunu hazırlamadan önce, hobi odasından mutfağa kadar pek çok farklı odayı hazırlamanız gerekiyor. Yerin altına hazırlayacağınız bu odaların seviyesi bulunuyor. Bronz, gümüş ve altın seviyelerinde yapılacak olan tıklama oyunu artırımları sayesinde direkt olarak oyunun o odada kazanılacak olan altınını da artırmanız sağlanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD