League of Legends 3.9 yaması

lol

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan ve ülkemizde de yüz binlerce oyuncu tarafından sevilerek, heyecanlı bir şekilde oynanan League of Legends bir güncellemeyle daha tanıştı. Riot Games oyuna bugün 3.9 güncellemesini getirdi. Bu güncellemeyle birlikte oyunda büyük değişiklikler gerçekleşti. Özellikle karakterlerin güçleri ve diğer özellikleri üzerinde duruldu. Oyundaki dengeyi sağlamak adına yapılan güncellemenin yanı sıra oyun içinde yenilikler de yer almıyor değil. Zaten Riot oyunun yeni güncellemesi için bir fragman yayımlamış durumda, aşağıdan izleyebilirsiniz. Şimdi gelelim 3.9 yaması ile oyuna neler dahil olmuş, neler değişmiş onları aktarmaya.

Şampiyonlarımızdan biri olan Draven’in pasif skillinde değişikliğe gidilmiş, ancak oyuna girmediğimiz için anlatamayacağız. Yine de aşağıda vermiş olduğumuz yardımcı olacaktır. Bu karakterin yanı sıra LeBranc’ın da R ile Q tuşlarındaki skillerinde oynama bulunuyor. Bu değişikliklerin yanı sıra oyuna birçok şey dahil oldu. Güncelleme için pek fazla bilgi vermek yerine video yayımlamayı seçen oyun yöneticileri oyunculara gerçekten nasıl iyi hitap edebileceklerini biliyorlar. Aşağıda vermiş olduğumuz video Riot Games’in League of Legends’ın yeni 3.9 güncellemesi için yayımlamış olduğu video, yani oyunun güncellemesine dair her türlü bilgiyi orada görebileceksiniz. Video İngilizce ama altyazı özelliğini kullanarak Türkçe yapabiliyorsunuz, bol keyifli seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD