Legacy of Kain daha bekletecek

Legacy of Kain

Efsane oyun serileri listesi yapsaydık ve buna ilk yirmiyi dahil etseydik büyük ihtimal bu liste içerisinde Legacy of Kain de yer alırdı. Ancak en son çıkan MMO oyundan sonra tabi aşağı sıralara düşme ihtimali de var. Yıllardır süren bekleyiş sonunda sona eriyor gibi gözüküyor, hiç değilse Square Enix’ten gelen açıklamalar şimdilik böyle göstermekte.

Eski zamanların efsane serilerinden Legacy of Kain, yıllardır beklediğimiz altıncı oyun yerine karşımıza Free-to-Play multiplayer oyunu Nosgoth ile çıkınca pek çok oyuncu hayal kırıklığına uğramıştı. Crystal Dynamics seriyi bırakıp Tomb Raider’a odaklandığı için de dürüst olmak gerekirse pek çoğumuz yeni bir LoK’tan umudu kesmiştik. Paçaları o kadar erken sıvamamak gerekiyormuş.

Nosgoth’un resmi Facebook sayfasından yapılan açıklamayla bir gün, bir zaman yeni bir hikâye bazlı Legacy of Kain’in geleceği, fakat Square Enix’in bunun için doğru zamanı beklediğini öğrenmiş olduk. Doğru zamandan kasıtları ise, anlayabildiğimiz kadarıyla, yapacakları oyunun iyi olacağını düşünmelerini sağlayacak tüm koşullar olgunlaşınca. Yani ellerinde iyi bir hikâye, sağlam bir ekip ve tabii ki bu oyunu satın alacak bir kitle olduğundan emin olduklarında. Serinin hayranlarının o zamanı beklemekten başka çareleri yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD