Legend Online Ramazan etkinlikleri

Legend Online

Ülkemiz oyuncuları tarafından en çok oynanan MMO oyunlarından biri olan Legend Online’da da ramazan şenlikleri başlıyor. On Bir Ayın Sultanı olarak tüm ülkeye huzur ve mutluluk sunan Ramazan ayı boyunca oyunlarda da birçok kampanyalar, etkinlikler ve hediyeler dağıtılıp düzenlenecekken bunlardan en eğlencelilerini Legend Online yapıyor. Hoşgeldin Ramazan adlı etkinlikler 9 Temmuz tarihinde başlangıcını verdi ve Temmuz ayı boyunca devam edecek, Ağustos’un ilk 7 günü de sürecek mi bu konu hakkında aydınlatılmadık. Daha önceki etkinliklerinde yaz aylarına girdiğimiz için oyunculara özel mayo ve şortlu özel kıyafetler hazırlayan geliştiriciler Ramazanla birlikte oyuna özel Türk kıyafetleri eklediler.

Sadece Türkiye’de değil diğer birçok ülkede de kendi sunucularına sahip olan Legend Online’ın dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunuyor. Türkiye için özel çalışmalar yapmakta olan Legend Online’dan yakın zamanda ülkemize özel yenilikleri de görmeyi umuyoruz. League of Legends geliştiricisi Riot Games ile başlangıcını veren bu çalışmalar tüm oyun firmalarının dikkatini çekmişti. Türk oyuncuların oyunlar için çok para harcadığı görülünce Riot’un ardından diğer oyun stüdyoları da başkalarına stüdyo yetkisi vermek yerine kendileri geldiler. Maalesef Ramazan etkinlikleri için bir fragman yayımlanmadı, ama oyuna girip yenilikleri test etmenizi ısrarla öneriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD