Lindsay Lohan, Rockstar Games’e dava açtı

lindsay_lohan

Adı daha önce davalara neredeyse hiç karışmamış olan Rockstar Games de bunların arasına düştü gibi görünüyor. Ünlü Amerikan oyuncu ve sanatçı Lindsay Lohan, yukarıda da görmüş olduğunuz oyun afişindeki kadının kendinden ilham alınarak yapıldığını iddia ederek Rockstar Games’e dava açtı. Hiç beklenmedik bir anda böyle bir davanın gelmesi Lindsay Lohan’ın yine her zamanki gibi gündemde kalma planlarından birisi mi yoksa netlik kazanacak mı zaman içerisinde göreceğiz.

Yaptıklarıyla Amerikan tabloidlerinin dilinden düşmeyen Lindsay Lohan, en sonunda bizim ilgi alanımıza da müdahil olarak; kendisini haber yapmamış yayın kalmaması yönündeki çabasında yeni bir çığır açmış oldu. Amerikalı şarkıcı / aktör Rockstar Games’in son megahiti GTA 5’e dava açmaya karar vermiş. Sebebi de Lohan’in görüntüsünün izinsiz kullanılmış olması. TMZ’nin yaptığı haberde hem ana görsel kızının (aşağıda) hem de bir görevde paparazziden kaçmasına yardımcı olduğumuz bir kadının Lohan’e ciddi bir şekilde benzediği, bu sebeple Lohan’in temsilcilerinin Rockstar’a “ciddi bir miktar” için dava açtığı kaydedildi. Bir şey çıkar mı çıkmaz mı bilmiyoruz, fakat hukuktan anladığımız kadarıyla paparazzi görevi “parodi” olduğu için yasalarca korunuyor. Bikinili kızın benzediğine kanaat getirirlerse o zaman durum farklı. Not olarak da düşelim, o meşhur kırmızı bikinili iFruit kızını birine benzeten ilk kişi Lindsay Lohan ve ekibi değil, daha önceden pek çok oyuncu meşhur görseldeki kızı Kate Upton ve Shelby Welinder’a da benzetmişti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD