Lindsay Lohan, Rockstar Games’e dava açtı

lindsay_lohan

Adı daha önce davalara neredeyse hiç karışmamış olan Rockstar Games de bunların arasına düştü gibi görünüyor. Ünlü Amerikan oyuncu ve sanatçı Lindsay Lohan, yukarıda da görmüş olduğunuz oyun afişindeki kadının kendinden ilham alınarak yapıldığını iddia ederek Rockstar Games’e dava açtı. Hiç beklenmedik bir anda böyle bir davanın gelmesi Lindsay Lohan’ın yine her zamanki gibi gündemde kalma planlarından birisi mi yoksa netlik kazanacak mı zaman içerisinde göreceğiz.

Yaptıklarıyla Amerikan tabloidlerinin dilinden düşmeyen Lindsay Lohan, en sonunda bizim ilgi alanımıza da müdahil olarak; kendisini haber yapmamış yayın kalmaması yönündeki çabasında yeni bir çığır açmış oldu. Amerikalı şarkıcı / aktör Rockstar Games’in son megahiti GTA 5’e dava açmaya karar vermiş. Sebebi de Lohan’in görüntüsünün izinsiz kullanılmış olması. TMZ’nin yaptığı haberde hem ana görsel kızının (aşağıda) hem de bir görevde paparazziden kaçmasına yardımcı olduğumuz bir kadının Lohan’e ciddi bir şekilde benzediği, bu sebeple Lohan’in temsilcilerinin Rockstar’a “ciddi bir miktar” için dava açtığı kaydedildi. Bir şey çıkar mı çıkmaz mı bilmiyoruz, fakat hukuktan anladığımız kadarıyla paparazzi görevi “parodi” olduğu için yasalarca korunuyor. Bikinili kızın benzediğine kanaat getirirlerse o zaman durum farklı. Not olarak da düşelim, o meşhur kırmızı bikinili iFruit kızını birine benzeten ilk kişi Lindsay Lohan ve ekibi değil, daha önceden pek çok oyuncu meşhur görseldeki kızı Kate Upton ve Shelby Welinder’a da benzetmişti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD