LoL Türkiye sunucularına geçiş ücretsiz

League of Legends’tan Türk oyunculara verdiği değeri gösteren bir etkinlik daha geldi. Ülkemizdeki sunucularını açalı tam bir sene olan Riot Games, bunun şerefine yabancı sunucularda oynamakta olan oyuncuların Türkiye sunucularına geçiş yapmasını bir süreliğine ücretsiz hale getirdi. Bir ay geçerli olacak bu düzenleme bugünden itibaren Mayıs’ın beşine kadar sürecek. Siz de eğer yabancı sunucularda ikamet ediyorsanız Türkiye sunucularına şimdi geçebilir, Türk oyunculara tanınan ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

League of Legends’da Türkiye sunucularına geçme işleminizi Mağaza’ya girerek yapabilirsiniz. Hiçbir şekilde ne oyun içi ne de gerçek değerde ücret kesilmeyecek. League of Legends Türkiye sunucusu ile yabancı sunucular arasındaki farkı açıklayalım bir de. Türkiye sunucularında oyunu seslendirmeler dahil tamamen Türkçe oynayacaksınız ve Riot Games tarafından düzenlenmekte olan ülke içi turnuvalara katılım gösterebileceksiniz, maalesef bunlar yabancı sunucularda oynayanlar için mümkün değil. Ancak şöyle bir şey de var; Türkiye sunucularından başka sunuculara geçmek isterseniz bunun hala ücretli olduğunu belirtelim. 1 milyondan fazla Türk kullanıcısı bulunan League of Legends Türkiye sunucularına siz de katılın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD