Mad Max çıkış tarihi

madmax_game

Zamanın en iyi filmlerinden biri olarak gösterilen, şu an ismi pek hatırlanamayan efsane Mad Max’in oyununun çıkacağını yakın zaman içerisinde sizlere aktarmıştık. Oyundan görseller de bizlerle paylaşılırken çıkış tarihi hakkında bir bilgi verilmemişti ve sevindirici haber artık geldi. Mad Max çıkış tarihi pek de uzak değilmiş, sadece önümüzde 5 aylık bir bekleme süreci bulunuyor.

Mad Max’in ne kadar başarılı bir senaryoya sahip olduğunu biliyorsunuz. Fallout ve Wasteland gibi oyunların ilham kaynağını hatırlayanınız var mı? Dünyanın belki de en başarılı filmlerinden biri olan Mad Max, bu iki oyuna ev sahipliği yaptı. Aslında Wasteland, Mad Max 2: The Road Warrior’dan esinlenmişken; Fallout da Wasteland’den esinlenmişti. Asıl konumuzdan biraz saptık.

Christofer Sundbeng’in LinkedIn profilinde yayımlanan son detaylar ortalığı karıştırdı: açıklanmamış bir açık dünya aksiyon oyunu ve bir de sandbox oyunu, Sundbeng’in linkedin profilinde yer alıyor ve bunların tarihleri bile belli. Diğer bilgi ise bu oyunların Avalanche Studios tarafından lisanslandığı, kendisinin firmanın kurucusu olduğunu bildiğimize göre, pek de şaşılacak bir durum değil aslında. Yani elimizde iki farklı teori oluşuyor. Biri Mad Max, diğeri ise Just Cause 3. Avalanche Studios’un bu iki oyun üzerinden çalıştığını zaten biliyorduk. Bu durumda Mad Max 2014 Nisan ayında çıkış yapacak ve Just Cause 3 ise 2015’in yaz aylarında gelecek. Sevgili Sundbeng, bizlere çok güzel bilgiler vermiş oldu aslında.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD