Mad Max, tekrar beyaz perdeye geliyor

mad_max

Yılların eskitemediği, 70’li yılların sonunda çıkmasına rağmen halen milyonlarca kişi tarafından izlenmekte olan efsane film Mad Max, tekrar çekilecek! Oyun dünyasına da birçok kez aktarılmış olan efsanevi karakter yeni yayımlanmış olan film görselleriyle bizleri fazlasıyla heyecanlandırırken bir seneden daha kısa bir süre içerisinde gösterime girecek olması ise heyecanlandıran farklı bir detay.

15 Mayıs 2015 yılında vizyona girmesi beklenen Mad Max: Fury Road’un başrol oyuncuları; Tom Hardy, Charlize Theron, Rosie Huntington-Whiteley, Nicholas Hoult, Zoë Kravitz, Riley Keough ve Nathan Jones gibi isimler yer alıyor.

George Miller’ın yönetmenliğini yaptığı film, Tom Hardy’nin geçtiğimiz hafta Entertainment Weekly’e verdiği bir röportaj ile ortalığı biraz karıştırdı. Aranızda haturlayanlar vardır, filmin çekimleri iki sene önce tamamlanmasına rağmen gösterim tarihi beklenenden ileri bir tarihe ertelenmişti. Yayımlanan son bilgilere göre çekimler sırasında senaryoya çok bağlı kalınmamış ve asıl hikayenin genel hatlarına oyuncuların yorumlarının katılmasını isteyen yönetmen, hikaye ve oyuncu arasındaki uyumsuzluktan şikayetçiymiş. Bakalım bu durum Mad Max: Fury Road’un vizyon tarihinde bir dğeişiklik yaratacak mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD