Mars: Mars

Mars: Mars oyunu, mobil cihazlarda oynanabilen oyunların başında geliyor. Kaliteli yapımlardan biri olması nedeniyle dikkat çeken oyun, direkt olarak yer çekiminin ve haritanın diğer etkenlerinin göz önünde bulundurulmasını gerektiren özelliklere sahiptir. Mars: Mars mobil cihazlarda milyonlarca oyuncu tarafından ilgi görüyor.

Mars: Mars Nasıl Oynanır?

Oyunun oynanmasıyla ilgili belirlenen dinamikler son derece basit. İleri gidebileceğiniz gibi, geri de gidebilirsiniz fakat her bir zıplamada mutlaka yere yavaş bir iniş yapmalısınız. Yere yapılacak olan inişlerin yanı sıra, kalkışlarda da gücünüzü dikkatli bir şekilde ayarlamanız gerekiyor. Normalden daha hızlı kalkar veya daha hızlı inerseniz bu durum patlamanıza yol açacaktır.

Sırtınızdaki çantanın gücünü kontrol etmeniz gerektiği gibi, ayaklarınızın kırılmaması için yer çekim oranını da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Her oyuncu Mars: Mars mobil oyunu başlangıcında pek çok kez yanlış komutlarla ölebiliyor. Bu durum bir süre sonra alışılarak geçtiği için herhangi bir problem yaşanma ihtimali de düşürülebiliyor. Mobil oyun kategorisinde son derece zor olarak görülen, dinamikleri öğrenildiğinde kolaylaşan uygulamalardan bir tanesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD