Mathland Mobil Eğitim Oyunu

Mathland mobil eğitim uygulaması 3 ila 10 yaş arasındaki çocukların oynayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Çocuklardaki reflekslerin geliştirilmesi, karar verme yetilerine sahip olmaları, matematiği sevmeleri için pek çok farklı özellikle birlikte uygulama hazırlanmıştır. Herkes tarafından ilgi gösterilebilecek grafiklere sahip oyunda ödül ve ceza kavramlarına da yer veriliyor.

Yarışma halinde oluşturulmuş etaplarda can özelliği bulunuyor. Üç kez aynı hatanın yapılması halinde karakter tekrar aynı yerden devam edemiyor. Mathland ile bu sayede çocukların gerekli olan işlemleri gerçekleştirmeyi öğrenmeleri sağlanıyor.

Teknolojiyi İyiye Kullandıran Oyun

Çok küçük yaştaki çocukların özellikle matematik alanındaki başarılarını, geometriyle ilgilenmelerini sağlayacak şekilde oluşturulmuş bir oyundur. Sıkılmalarının önüne geçmek, süre kavramını öğrenmelerini sağlamak, matematiği sevmelerini ve açıları öğrenmelerini sağlamak için oluşturulmuştur.

Oyunun her yaş grubundan çocuk için oynanmaya uygun bir yapısı bulunuyor. Problem çözme becerilerini geliştirmek, karar verme mekanizmalarını geliştirmek amacıyla bu tarz uygulamaların önemi oldukça büyüktür. Mobil oyun hem android hem de iOS işletim sistemine sahip olan telefonlarda kullanılmaya uygun durumdadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD