Metal Gear Rising için PC açıklamaları geldi

Metal Gear Rising

Oyun konsollarının en çok sevilen, en heyecanlı ve en telaşlı şekilde oynadığımız oyun serilerinden biri olan Metal Gear Rising bir mühlet sonra PC için de çıkış gerçekleştirilecek. Henüz oyunun PC çıkış tarihi açıklanmış olmasa da önümüzdeki senenin ilk iki ayı içerisinde bizlerle buluşturulmasını bekliyoruz. Steam üzerinde satışa sunulacak olan Metal Gear Rising: Revengeance için bazı açıklamalar geldi oyun yöneticilerinden.

Önce konsollara, sonra PC’ye çıkan oyunların çoğunda basit port hatalarıyla karşılaşırız. Metal Gear Rising: Revengeance de konsoldan PC’ye port ediliyor. Fakat gelen haberlere göre oyunun PC sürümünde basit hatalarla karşılaşmayacağız.

Twitter üzerinden bazı açıklamalar yapan Platinium Games’ten Jean Pierre Kellams, Metal Gear Rising: Revengeance’in PC’de oldukça iyi gözüktüğünü söyledi. Kullanılan oyun motorunun PC tabanlı olmasından dolayı port işleminde pek fazla sorunun çıkmadığını belirten Kellams, FPS kilidi sorusuna şaka yoluyla, “Sinematik bir deneyim sunmak için oyunun PC sürümünü 24 FPS’de kilitleyeceğiz.” cevabını verdi. Sanıyoruz bu, oyunun PC sürümünde FPS kilidinin olmayacağı anlamına geliyor.

Metal Gear Rising: Revengeance’in PC sürümü için henüz bir çıkış tarihi yok. Ancak gelen haberlere göre oyunu çok yakında Steam’de göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD