Middle-Earth: Shadow of Mordor duyuruldu

Middle-Earth Shadow of Mordor

J.R.R. Tolkien’in dünyası olan Orta Dünya bu vakte kadar birçok oyuna, birçok hikayeye ve birçok FRP’ye konu, tema oldu. Bunların arasında tabi ki en sevdiklerimiz oyunları oldu. Eski strateji oyunları ve aksiyon oyunları… Ve şimdi bir tanesinin daha geleceği açıklandı: Middle-Earth: Shadow of Mordor. Oyun sadece isminde Orta Dünya ile ilişkili gibi gözüküyor yalnız…

Game Informer yeni sayısıyla yine bir bomba patlattı ve uzun süredir oyun dünyasında sesi soluğu çıkmayan Yüzüklerin Efendisi külliyatına yeni bir parçanın eklenceğinin müjdesini verdi. PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya çıkacak Middle-Earth: Shadow of Mordor ile tanışın. Shadow of Mordor’da Talion isimli bir korucuyu canlandıracağız. Ailesi ve kendisi Mordor ordusu tarafından öldürülen Talion intikam ruhu tarafından diriltilir ve tayf güçlerine sahip olur. Talion’un artık aklında tek bir şey vardır, o da intikam…

Yapımcılar oyunda gayet karanlık temalar işleyeceklerini, bunun da merkezinde intikamın olacağını söylüyorlar. Monolith tarafından geliştirilecek oyunda aksiyon türüne yeni oynanış mekanikleri getirilecek. Her düşmanın ayrı bir birey olacağının vaadini veren yapımcılar yapay zekanın dinamik olacağını, dünyanın da seçimlerimizle şekilleneceğini söylüyorlar. Dediklerine göre her oyuncunun yaşayacağı tecrübe farklı olacak. Game Informer’ın sitesinde detayların yavaş yavaş ortaya çıkacağı oyunu, sizi bilmiyoruz ama, biz çok merak ederken bulduk kendimizi bir anda!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD