Middle-Earth: Shadow of Mordor duyuruldu

Middle-Earth Shadow of Mordor

J.R.R. Tolkien’in dünyası olan Orta Dünya bu vakte kadar birçok oyuna, birçok hikayeye ve birçok FRP’ye konu, tema oldu. Bunların arasında tabi ki en sevdiklerimiz oyunları oldu. Eski strateji oyunları ve aksiyon oyunları… Ve şimdi bir tanesinin daha geleceği açıklandı: Middle-Earth: Shadow of Mordor. Oyun sadece isminde Orta Dünya ile ilişkili gibi gözüküyor yalnız…

Game Informer yeni sayısıyla yine bir bomba patlattı ve uzun süredir oyun dünyasında sesi soluğu çıkmayan Yüzüklerin Efendisi külliyatına yeni bir parçanın eklenceğinin müjdesini verdi. PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya çıkacak Middle-Earth: Shadow of Mordor ile tanışın. Shadow of Mordor’da Talion isimli bir korucuyu canlandıracağız. Ailesi ve kendisi Mordor ordusu tarafından öldürülen Talion intikam ruhu tarafından diriltilir ve tayf güçlerine sahip olur. Talion’un artık aklında tek bir şey vardır, o da intikam…

Yapımcılar oyunda gayet karanlık temalar işleyeceklerini, bunun da merkezinde intikamın olacağını söylüyorlar. Monolith tarafından geliştirilecek oyunda aksiyon türüne yeni oynanış mekanikleri getirilecek. Her düşmanın ayrı bir birey olacağının vaadini veren yapımcılar yapay zekanın dinamik olacağını, dünyanın da seçimlerimizle şekilleneceğini söylüyorlar. Dediklerine göre her oyuncunun yaşayacağı tecrübe farklı olacak. Game Informer’ın sitesinde detayların yavaş yavaş ortaya çıkacağı oyunu, sizi bilmiyoruz ama, biz çok merak ederken bulduk kendimizi bir anda!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD