Minecraft eserleri

Minecraft çılgınlığı git gide büyürken oyun üzerine gerçekleştirilen teoriler de artmaya başlıyor. Aslında açıklanması çok zor bir konu ama biz size aktarmaya çalışacağız. Bildiğiniz gibi oyunda görüntü piksellerini sayabiliyoruz ve kesinlikle sadece bu özelliği bizi oyun başına kitlemesi için yeterli, ama bu gerçek dünyada olursa?

Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz video tam da bunu gösteriyor. Minecraft’ta kurduğunuz eserleri gerçek hayata nasıl geçirebilirsiniz, nasıl hayal edebilirsiniz. Bunun aşırısı tabi ki zarar ama biraz olsun çocukluğumuza dönmekte bir zarar olmayacaktır. İşte Minecraft severler tarafından hazırlanmış özel mi özel bir video. İyi seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD