Mortal Kombat X Oyunu

Şiddet içermesi ve aynı zamanda tamamen kaliteli olmasına karşın her türlü dövüş efektine Playstation bünyesinde olduğu gibi sahip olması nedeniyle de oyunla ilgili düzenlemeler yapılması mümkün değildir. Oyunun temel teması bu nedenle dövüş üzerine kurulu ve doğal olarak gelecek yıllarda da aynı tasarımlar ve yeni karakterler ve ortamlarla birlikte de piyasaya sürülmesi son derece doğal olacaktır.

Mortal Kombat Mobil Uygulaması

İnternet tarayıcısından verilecek olan hizmette temelde Mortal Kombat X oyunu tamamen bilgisayar ve playstation için oluşturulduğu haliyle ve karakterleriyle birlikte telefondan da kullanıma açılmıştır. Bu sayede her zaman için android telefonlardan hesabınızı oluşturabilir oyunu indirebilir ve bu sayede ödeme yapmanıza gerek olmadan da hızlı bir şekilde uygulamayı telefonunuzda barındırabilirsiniz. Kombat X olarak tanımlanan ve android cihazlar için yeni olarak gösterilen ve uygulamaların son halini herkese sunan firmada da herhangi bir kasma veya donma problemleri olmaksızın her zaman için uygulamaların güncel hali doğrultusunda onlarca farklı karakterin tamamını senaryo doğrultusunda ilerleyerek görmeniz mümkün olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD