Mount & Blade II Bannerlord

Yıllardır beklenen ve en çok merak edilen konulara daha oyun çıkmadan net cevaplar vermesi nedeniyle olumlu yorumlar alan yapım için son oyun üretildi. Mount & Blade II: Bannerlord oyununda handa, haritada ve dövüş yapısında dahi son derece etkileyici değişiklikler göze çarpıyor. Oyunun en sevilen yanlarından bir tanesi ise, savaşlardaki komik ve başarısız saldırı stratejilerin ortadan kaldırılmış olmasıdır. Bannerlord oyununda artık çok daha etkileyici savaş sahneleriyle karşılaşıyorsunuz. Kan efekti, at sürme, kale saldırıları ve kale savunmaları da önceki oyunlara kıyasla daha detaylıca geliştirilmiştir.

M&B Mekanik Yapısı Değiştirildi

Oyun motoruyla hazırlanması ve üzerinde uzun süre boyunca çalışılmış olması da oyunun bir önceki oyunla kıyaslandığında oldukça büyük bir farka sahip olmasını sağlıyor. İlkbahar, yaz, sonbahar ve kış mevsimlerinin görüntüsü, handa artık özel olarak sarhoşlarla oyunlar oynayabiliyor olmanız da etkileyici detaylardandır.

Bilgisayar oyunları arasında varlığını sürdüren Mount & Blade serisinin en dikkat çekici oyunları arasında varlığını sürdürüyor. İstediğiniz şekilde silah oluşturabilir, kendi ordunuzu kurarak asker olabilir veya ülkenizi yönetmek için tahta geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD