Multi Car Wash Mobil Oyunu

Arabaya ilgisi olan çocuklar için yoğun bir şekilde indirilen uygulamalardan bir tanesi olan Multi Car Wash ile oto tamir dükkanında neler yapıldığıyla ilgili tüm süreci yönetebileceksiniz. Hangi araçta ne gibi bir hasar bulunduğu, müşterinin ne istediği, ücretin ne kadar olacağı gibi durumları göz önünde bulundurarak çalışmanız gerekiyor. Müşterilerinizin sorun çıkarmaması, her zaman için memnun bir şekilde ayrılmaları son derece önemli.

Tanınan ve hakkında iyi bir şekilde söz edilen tamirci olmak için, isteklerin tamamını karşılamanız gerekiyor. Bazı müşterilerin arabasını yıkamanız, bazılarının ise hasarlı olan bölgelerini tamir etmeniz ve iç bakımını yapmanız isteniyor. Belirlenen süre içerisinde tamir edilmediği taktirde para kazanılamadığı gibi, oyunda puanınız da önemli ölçüde düşmüş oluyor.

Her Türlü Detay Düşünülmüş

Oyun bünyesinde sadece araç tamirinin yapılması değil, tamir sürecinin nasıl gerçekleştirileceği, oto yıkama ve temizleme işlemlerine de detaylarıyla dikkat edilmiş. Traktörler, spor arabalar, klasik arabalar da dahil olmak üzere pek çok türde araba geliyor. Hiç birinin tamir sürecinde hasar almaması ve her birinin kusursuz hale getirilerek sahiplerine teslim edilmesini gerektiren mobil oyun basit grafiklerle hazırlanmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD