Mutant Year Zero Oyununa Genel Bakış

İlginç oyun karakterlerinin olduğu Mutant Year Zero oyunu, hayvanların korkunç hallerine tanık olduğumuz bir oyun. Özellikle yüzü yaralı domuzlar ve ördekler gördüğümüz bu oyunda, savaş ve fantastik olayları sevenler için macera dolu anlar yaşanacağa benziyor. Grafik ve kurgu olarak çok etkileyici görünen Mutant Year Zero, oyunu denemeye değer görünüyor.

Mutant Savaşlarına Hazırlanın!

Karakterler ve oyunda karşınıza çıkan engeller fantastik ya da bilim kurgu gibi görünse de oyunun temeli aksiyondan oluşuyor. İklim değişiklikler, nükleer savaş ve salgınlarla mücadele ettiğimiz bu oyunda, oluşturduğumuz Mutant ekibinin hayatta kalmasını sağlamamız gerekiyor. İnsanlık için değil, ilginç hayvanlar için savaşacağımız bu oyun stratejiye de çok önem veriyor.

Ekibinizle birlikte hayatta kalmak için mücadeleye hazır olmanız ve yeni stratejiler belirlemeniz çok önemli. Sadece silahlar ya da bölgelerle korunmuyor aynı zamanda ekibinizin gücüyle de hareket etmeniz gerekiyor. Eğlenceli bir oyun olan Mutant Year Zero birçok oyun severle buluşmak için ücretsiz hale getirilen, denemeye değer bir oyun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD