Nakrum

Alpha Century ve Fornax’ta işler karışık. Canlılar o kadar ileri seviyede bir uygarlığa sahipler ki uzayda keşiflere çıkabiliyorlar kendi başlarına! Ama buldukları Samanyolu adlı gezegendeki küçük, sefil Adanu’lar evrende neler olup bittiğinden bi’haber. Nakrum’la işler değişebilir!

Fornax halkının işi gücü teknoloji olmuş. Alpha gezegeni, Fornax’ın teknolojik ilerlemesiyle baş edemiyor. Uzay gemiler, uzay üsleri ve daha akla gelebilecek her şey. Artık tek yapmadıkları şey başka gezegende yeni bir hayata başlamak olmuş. Bu da yakın zamanda gerçekleşebilir!

Alpha halkı için de daha çok simyacı bireyler diyebiliriz. Madenlerle uğraşmayı, işlemeyi seven bir halk. Tarihleri boyunca ölümsüzlüğün yolunu arayan bu insancıklar tüm tarih süregeldiğinden beri çiftleşerek soylarının devamını getirmek istemiş. Ama bir süre sonra bu kadar hızlı üreme duyguları evrim geçirmiş ve artık daha yavaş ürüyorlar. Ama ölümsüzlüğü keşfettiler!

Bu gezegenlerin birinde Kara Rahip diye adlandırılan yaratıklar vardır. Bazı rivayetler kulaktan kulağa dolaşmaktadır onlar hakkında “Tanrı’nın yardımcıları” diye. Bu rahiplerden gezegen üzerinde sadece 13 tane var ama her an dikkatli olunması gerekiyor.

Sonuç olarak Nakrum Online bize eşsiz bir dünya, hatta evren sunuyor. Bizim bu gezegende yaşayarak kaybedecek hiçbir şeyimiz yoksa bu gizli evrende keşfedilmek üzere bekleyen çok serüven var demektir.

Nakrum Online oynamak için tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD