Naughty Dog kadroyu genişletiyor

n

Uncharted serisi ve Last of Us oyunuyla birlikte stüdyo sektöründeki yerini hiç olmadığı kadar sağlamlaştırmayı başarmış olan Naughty Dog yeni bir ekip daha kuruyor. Bu vakte kadar iki ayrı oyun geliştirme ekibi ile çalışan firma şimdi bir üçüncüsünü daha kurdu, hiç değilse gelen bilgiler bu yönde. İki ekip Last of Us ve Uncharted üzerinde çalışırken yeni ekibin de çok farklı bir oyunu geliştirmesi bekleniyor. Tabi geliştiren isim Naughty Dog olunca heyecanlanmamak da elde değil.

Naughty Dog’un bünyesinde bugüne kadar iki ekip olduğunu biliyorduk, bir ana ekip ve bir de Last of Us’ı yapan, ikinci bir ekip. Bugün gerçekleşen bir gelişme, üçüncü bir ekibin kurulduğu iddialarıyla birlikte geldi. PS4’ün PlayGo sisteminde emeği geçen yapımcılardan Drew Thaler, Twitter’dan Naughty Dog’a geçtiğini ve bir oyun üzerinde çalıştığını duyurdu. Oyunu ise açıklamadı. Naughty Dog’a yakın kaynaklarla konuştuğunu iddia eden bazıları ise Thaler’ın Naughty Dog’un yeni kurduğu üçüncü ekibine alındığını ve bu üçüncü ekibin başka bir oyun yapıyor olduğunu iddia etti. Hatta uçuk bazı teorilere göre bir takım Uncharted 4, bir takım ise Last of Us 2’yi yaparken, üçüncü takım yeni bir fikri mülkle karşımıza gelecek. Durum eğer buysa PS4’e Naughty Dog damgası vurulabilir. Bekliyoruz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD