NBA 2K14 çıkış videosu

NBA 2K14

Oyun platformlarında basket oyunu deyince akla ilk gelen oyun olan NBA 2K serisi yeni oyunuyla bu sene de karşımızda olacak. NBA 2K14’te bu sene birkaç tane Türk takımını da göreceğiz. Bugün birçok platform için çıkışını gerçekleştirmiş olan NBA 2K14 grafik açısından da yeniliklerin altına imza atarken şu ana kadar yayımlanmış olan gameplay trailerlarla iyi bir sisteme sahip olduğunu da göstermişti.

Geçtiğimzi günlerde sizlere incelemesini de sunduğumuz 2K Sports’un artık klasikleşen serisinin son oyunu NBA 2K14 için çıkış videosu da yayınlandı.

PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, PC platformları için hazırlanan oyun 4 Ekim’de mevcut nesil konsollar ve PC için çıkışını yapıyor. PS4 için 29 Kasım’da çıkacak olan oyun Xbox One için de 22 Kasım’da raflarda olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD