Neptunia ReBirth 1, 31 Ekim’de geliyor

Neptunia ReBirth 1

Compile Heart oyun firması tarafından geliştirilen başka bir oyun daha bizlerle buluşturulmaya hazırlanıyor. Japon firma bu vakte kadar çıkardığı oyunlarla fazlasıyla beğeni toplarken aynı kalite ve çizgiyi yeni oyunlarında da bekliyoruz. Yeni açılacak olan oyunumuzun adı ise Hyperdimension Neptunia Re; Birth 1. Şu an için hangi oyun platformlarında çıkacağı kesinleşmiş değil, PS Vita dışında. Diğer konsollara gelecek mi bilmiyoruz ancak söz konusu Japon bir geliştirici olunca bu konuda ümit beslemesek iyi olur. Compile Heart yeni oyununu geride bıraktığımız gün yayımladığı bir fragmanla birlikte tanıttı.

Yeni ve ilk kez yayımlanmış olan Hyperdimension Neptunia Re; Birth 1 fragmanı yaklaşık olarak iki dakikalık bir süreye sahip ve bu süre boyunca hep sinematik görüntülerden oluşuyor; ancak yine de oyun hakkında kafamızda fikirler oluşmasını da sağlıyor. Hyperdimension Neptunia Re; Birth 1 çıkış tarihi olarak 31 Ekim açıklandı. İlk olarak Japonya’da çıkacak olan oyunun Avrupa ve Amerika’ya gelip gelmeyeceği hakkında bir bilgi verilmiş değil, ancak tabi ki internet ve torrentte yerini almış olacaktır. Hakkında pek fazla bilgi sahibi olmadığımız oyunun fragmanını sizlere sunalım. İşte Hyperdimension Neptunia Re; Birth 1 için yayımlanmış olan ilk trailer, bol keyifli seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD