Neverwinter: Curse of Icewind Dale Paketi

Curse of Icewind Dale

Neverwinter için bundan önce iki tane ek paket yayımlanmıştı: Fury of the Feywild ve Shadowmantle. Ancak bu paketlerden sonra uzun bir sessizlik çöktü oyunun üzerine diyorduk ki yeni bir paketin haberi daha geldi: Curose of Icewind Dale. Bu paketle birlikte oyuna yeni PvP ve PvE senaryolarının ekleneceği açıklanırken oyundaki ana düşmanın ne ya da kim olacağı hakkında bir bilgi verilmiş değil.

Eğer kitapları okuduysanız bundan sonra gelecek kısım sizin için şaşırtıcı olabilir: Üçüncü modüldeki baş düşmanımız Akar Kessel’in ta kendisi. 100 küsur yıl önce Drizzt ve tayfasıyla yaptığı savaştan sağ çıkmayı başaramayan Kessel, aradan geçen onca zamana rağmen Crenshinibon’la ilgili başarısızlığını Icewind Dale halkından çıkartmaya niyetli gözüküyor. Bir Wight olarak ölümden dönen Akar Kessel oyunda bütün Icewind Dale’i tepeden gören Kelvin’s Cairn’e diktiği kaleden dehşet yağdırıyor olacak.

10 Kasaba’nın tamamı oyunda bulunacak heniz bilmiyoruz, ancak yeni ve çok değerli bir madde olan “Siyah Buz”un peşine düşen herkesin buluştuğu Caer-Konig oyundaki ana üssümüz olarak görev alacak. Yeni zindanlar, Luskan’dan gelen Arcane Brotherhood’la sıkı bir çekişme içine girmek ve Hunter Ranger Paragon yolu olan “Pathfinder” da Curse of Icewind Dale ile günlük aktivitelerimiz haline gelecek şeyler arasında. Ha, tabii bir de nihayet maksimum seviyede olmamıza rağmen yaptığımız her şeyin karakterimiz üzerinde daha büyük bir ödülü olacağı söyleniyor…

Çıkışı çok da uzak olmayan Curse of Icewind Dale modülü için yayınlanan ilk videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD