Neverwinter: Curse of Icewind Dale Paketi

Curse of Icewind Dale

Neverwinter için bundan önce iki tane ek paket yayımlanmıştı: Fury of the Feywild ve Shadowmantle. Ancak bu paketlerden sonra uzun bir sessizlik çöktü oyunun üzerine diyorduk ki yeni bir paketin haberi daha geldi: Curose of Icewind Dale. Bu paketle birlikte oyuna yeni PvP ve PvE senaryolarının ekleneceği açıklanırken oyundaki ana düşmanın ne ya da kim olacağı hakkında bir bilgi verilmiş değil.

Eğer kitapları okuduysanız bundan sonra gelecek kısım sizin için şaşırtıcı olabilir: Üçüncü modüldeki baş düşmanımız Akar Kessel’in ta kendisi. 100 küsur yıl önce Drizzt ve tayfasıyla yaptığı savaştan sağ çıkmayı başaramayan Kessel, aradan geçen onca zamana rağmen Crenshinibon’la ilgili başarısızlığını Icewind Dale halkından çıkartmaya niyetli gözüküyor. Bir Wight olarak ölümden dönen Akar Kessel oyunda bütün Icewind Dale’i tepeden gören Kelvin’s Cairn’e diktiği kaleden dehşet yağdırıyor olacak.

10 Kasaba’nın tamamı oyunda bulunacak heniz bilmiyoruz, ancak yeni ve çok değerli bir madde olan “Siyah Buz”un peşine düşen herkesin buluştuğu Caer-Konig oyundaki ana üssümüz olarak görev alacak. Yeni zindanlar, Luskan’dan gelen Arcane Brotherhood’la sıkı bir çekişme içine girmek ve Hunter Ranger Paragon yolu olan “Pathfinder” da Curse of Icewind Dale ile günlük aktivitelerimiz haline gelecek şeyler arasında. Ha, tabii bir de nihayet maksimum seviyede olmamıza rağmen yaptığımız her şeyin karakterimiz üzerinde daha büyük bir ödülü olacağı söyleniyor…

Çıkışı çok da uzak olmayan Curse of Icewind Dale modülü için yayınlanan ilk videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD