Neverwinter Kış Festivali

Neverwinter

Son zamanlarda ülkemize girmiş olan online oyunlar arasında yerini alan Neverwinter’dan yeni bir etkinliğin haberi daha geldi. Daha önceden oyun içinde kış festivali yapılacağı açıklanmış, ancak ne zaman yapılacağı ve ne gibi içeriklere sahip olacağı hakkında bilgi verilmemişti; şimdi ise tüm bilgielr açıklandı. Yarın başlayıp 9 Ocak’a kadar devam edecek olan Neverwinter Kış Festivali, oyuncuların oyun iştahını iyiden iyiye kabartacak gibi duruyor.

Kış şenlikleri için, 19 Aralık’tan 9 Ocak tarihine kadar Neverwinter sakinleri Simril’in Kış Festivalini kutluyor olacaklar, kış sezonu gündönümü ve yılın en uzun gecesi geleneksel kutlaması. Yeni bölge, oyun modları, oyunculara kış hissini yaşatacak yoldaşlar ve bineklerle kutlama yapmanın tam zamanı.

Shadowmantle eklentisinin getirdiği yeniliklere biraz ara verip Alacakaranlık Tor kasabasında bizlere katılın ve Alacakaranlık Koşusu yapın, buzda balık tutun, buz yaratıklarını yok edin, Simril Işığı, Talih Yıldızı ve gökyüzünü seyrederek talih kazanın. Neverwinter sakinleri aralarında, Ocak ayında daha harika ve yeni nesneler içeren ödüller ve etkinlik özelliklerinin geleceğini konuşuyorlar.

Ne gibi sürprizler olabilir?


Neverwinter Winter Event 2013
Kış Festivali etkinliği içeriği:

• Alacakaranlık Koşusu – Glorfindar Gölü etrafında favori bineklerinizle, yürüyerek veya yepyeni büyüleyici Kış Kızağı Bineğini kullanarak slalom yarışına katılın.

• Buz üzerindeki Canavarlar – Donmuş buz gölleri üzerinde goblinler, buz torlleri ve kırağıateşi golemlerine karşı savaşarak en fazla sayıda yok etmeye çalışın.

• Buz Balıkçılığı – Glorfindar Gölü karşısında buz üzerinde balık tutmaya gidin. Çeşitli olta ve sırıklarla en büyük balığı yakalamya çalışın. Yarışma boyunca nadir balıklar daha fazla puan ve Kış Festivali etkinliği’nde yer alacak özel nesneler için ihtiyaç duyacağınız Simril Işığı kazandıracaklardır.

• Yıldız Gözetleme – Nevewinter’ın harika gökyüzünü kış havasıyla gözetleyin ve talih kazanın. Şanslı oyuncular özel buff bile kazanabilirler.

• Simril Işık Zanaatkarlığı – Simril Işıkları ve Talih Yıldızlarını kullanarak, yepyeni Işık Uzmanlığı mesleği ile çeşitli nesneler üretin.

• Yeni Tatil Nesneleri – Simril Işıklarını ve Talih Yıldızlarını kullanarak, Parlayan silahlar, modaya uygun şallar, Kış Kızağı, Benekli At Bineği, Buz Mimic, Shialla Ceylanı yoldaşı ve daha fazlasını alın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD