Neverwinter Türkçe oluyor

neverwinter

Cryptic Studios tarafından geliştirilen ve ülkemizde Perfect World Entertainment tarafından dağıtılan Neverwinter Türkçeleştirilme yolunda. Bu sıralarda neredeyse tüm MMO oyunların Türkçe versiyonlarını çıkardığını görebiliyoruz, ayrıca sadece Türkiye’ye özel sunucular açan oyunların da sayısı hiç de az değil. Tabi ki bu akımı League of Legends ile Riot Games başlattı ve diğer firmaların Riot’un başarılı olduğunu gördüğünde kendileri de bu yola baş koydu. Neverwinter şu anda D&D tarafından Türkçeleştiriliyor. Oyun şu anda halihazırda Fransızca, Almanca ve İngilizce altyapıya sahip. Yeni yapılandırmalarla birlikte Lehçe, İtalyanca ve Türkçe de ekleniyor.

Oyuncular Neverwinter’ı oldukça fazla beğenirken tek gördükleri sorun dungeon sırasında normalden fazla beklenmesi, ancak bir oyun içinde tek bir sorun olduğunda pek de aldırış edilmemesi gerekir. Neverwinter’ın Türkçe versiyonu için şimdiden bir tanıtım videosu hazırlandı ve aşağıdan izleyebilirsiniz. Seslendirmelerin Türkçe olacağını sanmıyoruz, zira şu ana kadar bu konuda açıklama gelmiş değil. Ancak oyun içi tüm yazıların Türkçe’ye çevrileceğini sevinçle belirtebiliriz. İşte Neverwinter Türkçe fragmanı, iyi seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD