Online Oyunda En Büyük Payı Loa2 Alıyor

Online oyun sektörünün son yıllarda gelişmiş olmasının etkisi çok sevilen oyunların oyun sektöründeki artışın yaşanmasına sebep oluyor. Online oyunların birebir gerçek kişilerle oynanıyor olması oyun dünyasının sanaldan çok gerçeğe dönüşmesine neden oluyor. Liderliğini Loa 2’nin aldığı online oyun kategorisinde ilgi duyulan oyunlardan bazıları ise Battlestar Galactica, Pirate Storm, Supremacy 1914, Skyrama bu oyunlardan sadece birkaç tanesidir. Strateji, aksiyon, macera gibi kategorileri bulunan online oyun pazarı her geçen gün daha çok kullanıcı tarafından oynanıyor.

League Of Angels II Oyunu

League Of Angels II oyunu yani Loa2 online oyun piyasasına Loa isimli ilk versiyonuyla girmiş ve kısa zamanda büyük etki yaratmıştır. Oyunun kahramanlarının büyük çoğunluğunun melekler olduğu oyunda Türk sunucusunu da kullanıma alan League Of Angels Türkçe dil desteğiyle oyun Türk oyun severlerle de buluşuyor. Dünya çapında sevilen ve milyonlarca kişi tarafından online oyunda arkadaşlarla oynama, sohbet etme imkanı da oyunun cazibesini artırıyor. Kahramanlarının melek olmasını tercih edenlerin, savaş ve dövüş sahnelerinin gerçekçi yaşandığı oyunda stratejiler en ince detayına kadar planlanabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD