Online Oyunların Hayatımızdaki Büyük Yeri

Online oyun artık hayatın vazgeçilmez bir parçası ve oyun türleri arasında da en çok tercih edilen oyunların başında geliyor. Pek çok oyun da artık online olmaya başlıyor.

Neden Online Oyunlar?

Online oyun her şeyin aşında bizlere gerçeklik hissi veriyor. Çünkü biliyoruz ki karşımızda bu oyunu bizimle oynayan kişi de bizim gibi bir insan ve bizim nasıl ki stratejilerimiz ve taktiklerimiz var ise, onun da var. Gerek arkadaşımızla bir rekabet içine girip oynadığımız online oyunlar gerek ise de hiç tanımadığımız, hatta farklı milletten bir insanla da oynayabilmemize olanak sağlamakta. Oynaması basit bir oyundan tutunda, profesyonellik gerektiren pek çok oyuna kadar pek çoğu artık online oyun oluyor. Gelişen grafik seçenekleri ile de elbette ki daha çekici kılınıyor. Hızlı yaşam temposundan bir an için kurtulup, nefes almak isteyen kişilerin başvurduğu eğlenceli yollardan birisi oluyor. Artık her birimizin evine akıllı telefon ve bilgisayarın girmesinin de bunda etkisi büyük elbette.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD