Para Kazandıran Bilgi Yarışması: Hadi

Son zamanlarda birçok insanın oynadığı hadi, bir bilgi yarışmasıdır. Diğer oyunlardan farklı olarak Hadi yarışmasında gerçek para kazanılmaktadır. Hafta içi günde 2 kez ve hafta sonu günde 1 kez oynanan Hadi yarışması, online olarak herkesin aynı anda katılımıyla gerçekleşmektedir.

Hadi Nasıl Oynanır?

Hadi uygulaması indirildiğinde öncelikle telefon numarası ile bir üyelik oluşturulur. Ardından uygulamada hangi yarışmanın saat kaçta yapılacağına dair açıklamalar bulunmaktadır. Yarışma saati yaklaştığında, uygulama açık olmasa bile telefona bildirim gelmektedir. Yarışmaya giren tüm insanlar online olarak sorulara cevap vermektedir. Yarışma, bazen 12 bazen 20 sorudan oluşmaktadır. 1 soruya yanlış cevap veren yarışmacılar eğer joker hakları yoksa elenmektedir. Final sorusu da cevaplandığında yarışmayı tamamlayabilen kaç kişi olursa, belirlenen para ödülü o yarışmacılar arasında paylaştırılmaktadır. Bu sayede oyuncuların hesaplarında kazanılan paralar birikmektedir. Biriken tutar 20 TL ve üzerine ulaştığında, kişi IBAN numarası vererek, kazanılan tutarın hesaba aktarılmasını talep edebilmektedir. Tamamen bilgi gücüyle oynanan bu yarışma oldukça eğlenceli ve heyecanlı ilerlemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD