Path of Exile Başarısı

Path of Exile Başarısı, Grinding Gear Games’in bir ay önce piyasaya sunduğu Path of Exile’ın şimdiden büyük bir hayran kitlesi var. Geçen çarşamba günü ilk yamasını yayınlayan oyun, bu yamanın içinde çok sayıda yeni item, tarifler, achievements, bir çok tamir ve oyun dengesini sağlamak için küçük ayarlar sunmuştu.

Path of Exile’ın yayımcı firması Grinding Gear Games, oyunun 4 milyon üyeliği geçtiğini ve her gün 250.000’den fazla oyuncunun oyunu oynadığını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde yapılan Şükran Günü indirimlerinde 5.000’den fazla destek paketi sattığınu da belirten şirket, oyunun gelişimi için yeterli olan paranın önemli bir kısmını buradan karşıladıklarını söyledi. Bu destek paketlerinin fiyatlarının 50 Dolar ila 900 Dolar arasında değiştiğini de söylemekte fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD