PES 2016 Demo İndir

Geride bıraktığımız hafta bugünlerde demo yayınının yakında başlatacağı açıklanan PES 2016’nın demosu sonunda indirilebilir hale geldi. Futbol simulasyonlarının vazgeçilmez ikilisinden biri olan PES serisi, FIFA’ya son senelerde kaptırmış olduğu liderlik koltuğunu geri kazanmak için bu oyunda çok fazla çalışacağını söylemişti; demoyla birlikte bizler de bu deneyimi test etmiş olacağız.

Şu an için sadece PlayStation Store’da yer alan oyunun demo boyutunun ise 3.28 GB olduğunu belirtelim. Şuan için Yeni Zelanda, Hong Kong ve Avrupa mağazalarında aktif olan demo, 13 Ağustos tarihinde tüm dünya mağazalarında ve Xbox platformu için oynanabilir hale gelecek.

Ayrıca Pro Evolution Soccer 2016 demosu, konsollar için sunulacak iken; PC platformu için demo olmayacağının altını çizelim.

PES 2016’nın demosundan kullanabileceğimiz takımlar ise şöyle:

-FC Bayern Munich
-Juventus
-A.S. Roma
-Corinthians Paulista
-Sociedade Esportiva Palmeiras
-Brezilya (Milli Takım)
-Fransa (Milli Takım)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD