Phil Spencer, PS 4’ü yorumladı

Xbox’ın patronu Phil Spencer, geçtiğimiz gün en büyük rakipleri PlayStation 4 hakkında açıklamalarda bulundu. İki konsolun, Xbox One ve PlayStation 4’ün arasındaki rekabet bazı bölgelerde kafa kafaya gitse de Avrupa’da PS’nin büyük bir üstünlüğünü Spencer bile kabul ediyor. Ancak Spencer’a göre Xbox One’ın Avrupa’daki geriliği yakın zaman içerisinde sona erecek ve gerekli adımlar atıldıktan sonra Xbox One da en az PS 4 seviyesine ulaşacak.

Spencer, “Avrupa’da daha iyi olmamız gerekiyor. Şu an bulunduğumuz noktaya genel olarak baktığımda, Avrupa bizim kesinlikle konsantre olmamız gereken bir alan. Tüm dikkatimizi buraya vermiş durumdayız.“ dedi. Sözlerine Xbox’ın özel oyunlarından da bahseden Xbox patronu, “Ağustos ayında yapılacak olan Gamescom için heyecanlıyım. Scalebound, Crackdown, Quantum Break gibi oyunlar sizlerle olacak.“ diyerek bizim de önümüze tarih koymuş oldu. Kendisine Sony sorulduğunda da Spencer soruya şöyle cevap verdi, “Sony, satışlarda gerçekten iyi iş yapıyor ve uzun zamandır markette önemli bir marka olarak yer alıyorlar. Bizden önce piyasaya giriş yaptılar ve diğer tüm ülkelerde başarı sağladılar.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD