PlayStation Now çıkış tarihi

PlayStation Now

Bulut teknolojisi nimetlerini bizlere ilk önce PC üzerinde gösterirken artık konsollardaki yerini de almaya hazırlanıyor. Mükemmel bir depolama servisi sunan Cloud teknolojisini aynı amaçlar için mi kullanacağız PS üzerinde, bunu henüz bilmiyoruz tam olarak ama Sony bizleri heyecanlandıran bir açıklama yaptı; aynı zamanda üzen. PlayStation Now çıkış tarihi Avrupa için 2015 olarak gösterildi.

Cloud teknolojisinin etinden sütünden faydalanacak olan PlayStation Now servisinin ne zaman hizmete gireceğini merak ediyorsunuz, değil mi? Aslına bakarsanız şu an itibariyle sistemin şirket içi betası zaten başlamış durumda ve bu senenin ilk çeyreği sırasında Kapalı Beta’ya geçiş yapılacak. İkinci çeyreğin başlarındaysa ilk olarak Amerika ve Kanada’da yayınlanacak olan sistem, son çeyrekte Japonya ve Kore açılışlarını yapacak. Bizim de içerisinde bulunduğumuz Avrupa bölgesi ise maalesef ancak 2015 başında servise ulaşma şansına erişecek. Sony’nin bu servis için planladığı yol haritasının tam halini hemen yukarıdan görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD