Playstore’a iki yeni oyun

NBA 2K14 ve Formula 1

“Türkiye’nin Steam’i” olarak adlandırabileceğimiz Playstore listesine yeni oyunlar eklemeye devam ediyor. TTNET tarafından sağlanmakta olan servisle oyuncular internet üzerinden oyunları satın alırken fazlasıyla rağbet görmekte. Hatta gelen bilgilere göre Playstore’dan yapılan oyun alışverişi Steam’den daha fazla; Türkiye istatistiklerine göre. Ve şimdi Playstore satmakta olduğu oyunlar listesine iki yeni oyun daha eklemiş bulunmakta.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da, geçen yıl “Yılın Spor Oyunu” ve “Yılın Oyunu” kategorilerinde 38’den fazla ödül alan NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K 14 oyunseverlerle buluşuyor. Üstelik seride, ilk kez aralarında “Fenerbahçe Ülker” ve “Anadolu Efes”in bulunduğu Euroleague takımları da yer alıyor. Oyunseverler bu muhteşem oyuna aylık 6 TL’den başlayan taksitler ile 72TL’ye ulaşabilecekler.

Codemasters’ın 6.5 milyondan fazla satan, ödüllü Formula 1 markasının en son oyunu da dünya ile aynı anda Playstore’da oyunseverlerin beğenisine sunuluyor. Oyun tutkunları bu muhteşem oyuna aylık 7 TL’den başlayan taksitler ile 84TL’ye ulaşabilecekler. Formula 1 2013 sezonunun heyecanını sonuna kadar yansıtan F1 2013, yarış oyunları konusunda uzman Codemasters’ın bütün tecrübesini konuşturduğu bir oyun! Video oyunları dünyasının en gelişmiş F1 simülasyonu! “NBA 2K 14” ve “Formula 1 2013” oyunları, Playstore’da oyunseverleri bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD