PS Plus için özel bir video

ps_plus

Sony, PlayStation Plus’ın 2013’te neler yaptığını açıklığa kavuşturan bir video paylaştı bizlerle. Bu sene içerisinde hangi özel oyunların Plus üzerinden Sony oyuncularına sunulduğu anlatıldığı sırada eminiz ki siz de Plus üyeliği almak isteyeceksiniz. Neredeyse 3 dakikalık bir uzunluğa sahip olan yeni yayımlanmış videoda duygulanmamak elde değil, evet; cidden öyle.

Sony’nin 2013’te PlayStation Plus videosu hakikaten insanı efkarlandırıyor. Sene boyunca verilen oyunların derlendiği videoyu kesinlikle izleyin; zira iki opsiyon var, ya Plus üyesi değilsinizdir ve bu videodan sonra olmak isteyeceksiniz; ya da üyesisinizdir ve benim gibi sene boyunca oynadığınız oyunların bir kolajına bakıp “Vay arkadaş, şu War in the North’u indirdiğimde neler olmuştu, aa evet az mı oynadım Thomas Was Alone’u” diyerek nostalji olacaksınız.

O zaman bir de sizlere soralım, sene boyunca Plus’tan indirip en çok oynadığınız oyun neydi? En çok hangi oyunun Plus’a gelişine sevindiniz? Bir de bonus soru: Siz para verip aldıktan sonra Plus’a gelen oyun hiç oldu mu? (Bu sonuncusu acı hatıraların sorusudur). İşte Sony’nin PS Plus için yayımlamış olduğu o video, bol keyifli seyirler diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD