PS Plus’ta Driveclub oynamaya çok az kaldı!

driveclub

İlk çıktığı dönemde birçok eleştiriye tutulan, ama zaman içerisinde bu eleştirilerin hepsini olumlu yöne çevirmeyi başaran Driveclub, oyuncuların gönlünü gittikçe daha fazla kazanmaya başlıyor. Oyundaki eksiklikler yeni gelen güncellemelerle birlikte her geçen gün gideriliyor, yeni güzel özellikler geliyor. Bununla birlikte oyunda neredeyse hiçbir bugın kalmamış olması da dikkat çeken detaylardan bir tanesi. Oyunun geliştiricilerinden yeni bir haber geldi: Driveclub, uzun süredir beklenen PS Plus versiyonunu yakın bir zaman içerisinde oyuncularla buluşturacak.

Hani şu bir türlü çıkmayan/çıkamayan PS Plus versiyonundan bahsediyoruz. Oyunun yönetmeni Paul Rustchynsky bu yönde gelen bir soruyu Twitter üzerinden cevapladı.

“PS Plus üyelerine verilen söz tutulacak mı?” diye soran bir oyuncuya Rustchynsky şöyle cevap veriyor.
“Yapım aşamasının son evresindeyiz.”

İyi haber diye buna denir. Büyük sıkıntılar ve daha büyük bir gecikmenin ardından sonunda PS Plus üyeleri Driveclub’a kavuşuyorlar gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD